κάμερα ζευγάρι ζευγάρι Ντετέκτιβ Βίκυ Καγιά: «Είμαι δοσμένη στη δουλειά μου και ερωτευμένη με αυτή» > 온라인문의


최신글


온라인문의
온라인문의
Home  >  온라인문의  >  온라인문의
온라인문의

κάμερα ζευγάρι ζευγάρι Ντετέκτιβ Βίκυ Καγιά: «Είμαι δοσμένη στη δουλει…

페이지 정보

작성자 Jerrold 작성일24-10-18 03:13 조회2회 댓글0건

본문

Ντετέκτιβ Ντετέκτιβ Το μοντέλο έκανε ιδιωτικό ντετέκτιβ Ντετέκτιβ ιδιωτικού ντετέκτιβ νέες δηλώσεις για την Ντετέκτιβ προσωπική του ζωή
..."
92066E1903BD5A486D63480DEA6EA08F.jpg
Βίκυ Καγιά: «Είμαι δοσμένη στη δουλειά μου και ερωτευμένη με αυτή» Ντετέκτιβ

Το μοντέλο έκανε νέες δηλώσεις για την προσωπική του ζωή

Τα δημοσιεύματα τη θέλουν ζευγάρι με τον επιχειρηματία Ηλία Κρασσά, αλλά η Βίκυ Καγιά έδωσε τη δική της απάντηση στην κάμερα πρωινής εκπομπής.

 

«Δεν θα σου απαντήσω αν είμαι ερωτευμένη. Είμαι δοσμένη στη δουλειά μου και ερωτευμένη με αυτή», ενώ για τις φήμες για τον γνωστό επιχειρηματία πρόσθεσε: «Τα έχουμε πει αυτά με τη Σάσα. Δεν είναι εδώ ο χώρος και ο χρόνος να μιλήσουμε για αυτά. Είμαστε πολύ καλοί φίλοι, κάνουμε παρέα», είπε το μοντέλο στην κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό».

 

Όσο για τον λόγο που τα media ασχολούνται με την προσωπική ζωή της ίδιας, αλλά και του πρώην συζύγου της, Νίκου Κριθαριώτη; «Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό. Εσείς οι δημοσιογράφοι μεταξύ σας θα πρέπει να το συζητήσετε αυτό. Από εκεί και πέρα συμβαίνουν αυτά. Τα έχει αυτά η ζωή», σχολίασε και συνέχισε μιλώντας για το διαζύγιό της: «Δεν θέλω να συζητάω άλλο αυτό γιατί δεν έχει καμία απολύτως σημασία. Ό,τι είχα να πω, το μοιράστηκα με τον τρόπο που το νιώθω και είπα τη δική μου αλήθεια».
Ντετέκτιβ Ντετέκτιβ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


상호 :  착한홈페이지연구소, 사업자등록번호 :  621-04-92979, 고객센터 :  1670-1261
주소 :  부산광역시 해운대구 재송동 484 현창빌딩 2층, Copyright © 착한홈페이지연구소 All rights reserved.
top